Dogvil_NS_sajtSlobodno dođite na predstavu Dogvil koja će se održati 22. i 23. marta u 20 časova u Fabrici, u Novom Sadu. Predstavu Dogvil, pozorišnu adaptaciju scenarija istoimenog filma Larsa fon Trira, režira Kokan Mladenović, a muziku kompozitora Marka Grubića izvodiće uživo Vrooom u sastavu: Andrijana Belović (glas i klavijature), Jamal Al Kiswani (saksofoni, flauta, gitara, klavijature) i Marko Grubić (bas, gitara, klavijature, loopovi).

Ulaznice za predstavu Dogvil iznose 1000 dinara, dok za dve kupljene ulaznice cena je 1800 dinara. Prodajna mesta GIGS TIX.

Branislav Trifunović igraće sve muške uloge u komadu, a ulogu Grejs i sve ostale ženske uloge igraju Milica Majstorović i Tamara Aleksić.

Autore pozorišne predstave Dogvil najviše zanima specifična psihologija izolacije koja dugoročno ostavlja posledice na svakog pojedinca u izolovanoj zajednici. Na bini su tri muzičara i glumci, a narativ se predstavlja glumom, koncertnim izvođenjem i interakcijom sa videom, odnosno filmskim scenama na velikom platnu, koje dominira scenografijom.

http://www.youtube.com/watch?v=WCse64JAGDc&feature=youtu.be

SLOBODNO dođite u Dogvil
22. i 23. mart
SKC Fabrika
Bulevar Despota Stefana 5, Novi Sad

Koproducenti predstave Dogvil su Mikser, SKC Novi Sad, Dom omladine Pančeva i Marko Grubić (Fast Forward). Partner predstave je KC Pančevo. Projekat je podržao Sokoj.

Sheer Terror, Pure Impact i Wrishlas 28. maja u SKCNS FabriciMuzičkiVesti

Sheer Terror, Pure Impact i Wrishlas 28. maja u SKCNS Fabrici

29 April, 2026
Ritam Evrope! 2026: Koncert bendova My Baby, Kraljevi Termiti, Rouzi live with Radar Crew, Jolly Little Bunch i Generation Z, 9. maja u 20 časova u Kineskoj četvrtiFestivaliRitam EvropeVesti

Ritam Evrope! 2026: Koncert bendova My Baby, Kraljevi Termiti, Rouzi live with Radar Crew, Jolly Little Bunch i Generation Z, 9. maja u 20 časova u Kineskoj četvrti

29 April, 2026
Ritam Evrope! 2026: Promocija publikacije „Pobeda je ženskog roda. Žene Vojvodine u borbi protiv fašizma” 8. maja u 19 časova u Klubu SKCNS-aFestivaliRitam EvropeVesti

Ritam Evrope! 2026: Promocija publikacije „Pobeda je ženskog roda. Žene Vojvodine u borbi protiv fašizma” 8. maja u 19 časova u Klubu SKCNS-a

29 April, 2026

Leave a Reply