plakat-NS__uspravnoPromocija knjige Borisa Pavelića “Smeh slobode – uvod u Feral Tribune” i  specijalni dodatak sit – down komedija: satirično – pesnički kabare ” Melodije cmexa i slobode”.  6.3. 19h

VAŽNO: Sve ulaznice za događaj su podeljene.

Knjiga „Smeh slobode – uvod u Feral Tribune”  autora Borisa Pavelića biće predstavljena novosadskoj publici u nedelju, 6. marta 2016. godine. Knjiga je  obiman osvrt na rad kultnog političko-satiričnog nedeljnika “Feral tribune ” koji je sa velikim uspehom i uticajem objavljivan u Splitu od 1983. do 2008. godine. Promociju knjige organizuju Studentski kulturni centar Novi Sad i Centar za regionalizam uz podršku nemačke organizacije forumZFD. Izdavač knjige IK Adamić Rijeka.

Sagovornici: Viktor Ivančić, Predrag Lucić, Boris Dežulović, Boris Pavelić

Moderator: Aleksandar Popov

U nastavku programa sledi satirični performans: Studio Ludež; Predrag Lucić & Boris Dežulović “Melodije смеха i slobode”. Promocija knjige i performans će se održati u SKCNS FABRIKA (Bulevar despota Stefana 5) sa početkom u 19 časova.

Ulaz na događaj je moguć uz pozivnicu koju je moguće preuzeti  besplatno  u CD Šopu Mungos (Zmaj Jovina 2 pasaž). Mesta su numerisana i ograničena. Pozivnice će biti dostupne za preuzimanje od petka 26.2.

Промоција књиге Радомана Кањевца „Продавница магле“ 29. јуна у СКЦНС-уKnjiževniVesti

Промоција књиге Радомана Кањевца „Продавница магле“ 29. јуна у СКЦНС-у

24 June, 2026
Alexandra Căpitănescu са бендом долази као специјални гост на концерту Лавине у Новом СадуMuzičkiVesti

Alexandra Căpitănescu са бендом долази као специјални гост на концерту Лавине у Новом Саду

16 June, 2026
Премијерни концерт Лавине у Новом Саду 18. септембра у СКЦНС-уMuzičkiVesti

Премијерни концерт Лавине у Новом Саду 18. септембра у СКЦНС-у

11 June, 2026

Leave a Reply